20.5 C
Bijeljina
среда, август 20, 2025
NaslovnaBijeljinaGradske vijestiOmladinci RSS posadili breze u okviru akcije „April – mjesec čistoće“ FOTO

Omladinci RSS posadili breze u okviru akcije „April – mjesec čistoće“ FOTO

Datum:

Republička omladina Srpske donirala je i posadila breze u okviru akcije Gradske uprave grada Bijeljina „April – mjesec čistoće“, a mladi RSS su poručili da su ovim činom pokušali da ukažu na važnost očuvanja prirode i jačanja ekološke svijesti kod svih stanovnika Bijeljine i Semberije.


– Zasadili smo četiri sadnice breze,
drveta koje je simbol prirodne ljepote i vitalnosti. Breza je značajna za očuvanje biološke raznolikosti, te pruža stanište za mnoge druge vrste. Međutim, ovim činom prije svega želimo da ukažemo na važnost očuvanja prirode i da podstaknemo ljude da se aktivno uključe i brinu o okolini – poručili su iz Republičke omladineSrpske.

 

Republička omladina Srpske posadila je breze na šetalištu uz kanal Drina-Dašnica u blizini Osnovne škole „Sveti Sava“, a sadnji su prisustvovali i članovi Predsjedništva Republičke stranke Srpske i zaposleni u Gradskoj upravi grada Bijeljina.

 

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

U četvrtak zaprašivanje komaraca u Banjici, Kacevcu i Bjeloševcu

Zaprašivanje odraslih formi komaraca biće obavljeno sutra, 21. avgusta...

Radnik u subotu od 21.00 h dočekuje mostarski Velež

FK Radnik nastavlja svoj pohod u novoj sezoni. U 5....

Saobraćajna nesreća u Zabrđu kod Ugljevika: Dva lica smrtno stradala

Na lokalnom putu u mjestu Zabrđe, opština Ugljevik, danas...

Janja: Počeli radovi na obnovi Ulice braće Lazić

U Janji su u počeli radovi na rehabilitaciji i...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име