Lice lišeno slobode zbog zloupotrebe opojnih droga
Policijski službenici Policijske stanice Bijeljina 1, 19.01.2026. godine lišili su slobode lice inicijala J.S. iz Bijeljine, zbog postojanja osnova sumnje da je počinilo krivično djelo „Neovlaštena proizvodnja i promet opojnih droga“.
Na osnovu Naredbe Osnovnog suda u Bijeljini, a uz prethodnu saglasnost dežurnog tužioca Okružnog javnog tužilaštva u Bijeljini, izvršen je pretres na jednoj lokaciji i pretres osumnjičenog lica, kojom prilikom je pronađeno i privremeno oduzeto: više pvc paketa u kojima se nalazi zelena biljna materija koja svojim izgledom asocira na opojnu drogu „marihuanu“ ukupne mase 57,4 grama, drobilica, kaiš sa nožem, vaga za precizno mjerenje, kao i drugi predmeti koji mogu poslužiti kao dokaz u krivičnom postupku.
Nakon dokumentovanja predmeta protiv lica J.S. Okružnom javnom tužilaštvu Bijeljina slijedi dostavljanje izvještaja o počinjenom krivičnom djelu.

