-4 C
Bijeljina
четвртак, јануар 8, 2026
NaslovnaBijeljinaGradske vijestiBijeljina: Počela ponoćna Božićna liturgija u Manastirskoj crkvi Svetog Vasilija Ostroškog

Bijeljina: Počela ponoćna Božićna liturgija u Manastirskoj crkvi Svetog Vasilija Ostroškog

Datum:

U Manastirskoj crkvi Svetog Vasilija Ostroškog u Bijeljini noćas u ponoć počela je Božićna liturgija povodom najradosnijeg hrišćanskog praznika – Rođenja Isusa Hrista.

Uprkos hladnom vremenu i snijegu koji je ponovo počeo da pada, veliki broj vjernika okupio se u manastirskom hramu kako bi zajedno dočekali rođenje Hristovo i učestvovali u prazničnom bogosluženju.

Nakon svete liturgije, vjernici su pristupili svetom pričešću, uz molitvu i sabranje koje je proteklo u duhu mira, vjere i zajedništva.

Božićna bogosluženja biće nastavljena i jutros od 5.00 časova u ostalim pravoslavnim hramovima u Bijeljini, kao i širom Semberije, gdje se očekuje veliki broj vjernika.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Gradska toplana Bijeljina: Kvar na kotlu je uzrok lošeg grijanja

Obavještavamo korisnike usluga JP “Gradska toplana” d.o.o. Bijeljina da...

Vodostaj rijeke Drine dostigao kotu vanredne odbrane od poplava

Obavještavamo javnost da vodostaj rijeke Drine na vodomjernoj stanici...

Uvedena redovna odbrana od poplava na rijeci Drini: Očekuje se izlivanje!

Nakon što je vodostaj Drine na vodomjernoj stanici Radalj...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име